Zobaczysz świat w nowych barwach

Znudził Ci się kolor Twojego samochodu? Może to już najwyższy czas aby nadać mu świeże, wiosenne barwy? Albo po prostu, piękną karoserię szpeci jakaś mało elegancka rysa. Niezależnie od tego, która opcję wybierzesz, warto aby Twój lakiernik korzystał z najlepszego sprzętu. Jeśli przy okazji można zatroszczyć się o środowisko naturalne – czego chcieć więcej?

Z pistoletami natryskowymi Steinberg Systems masz gwarancję, że praca zostanie wykonana profesjonalnie. Obrotowy regulator szerokości natrysku i ilości farby sprawi, że podczas malowania nie powstaną żadne nieestetyczne smugi ani grudki. Dowolnie regulować można również inne ważne parametry: kształt i siłę strumienia ograniczy uwalniane nadmiernej ilości farby, a co za tym idzie: mniej szkodliwych związków chemicznych przedostanie się do środowiska. Możesz więc pracować bez obaw, że z Twojej winy, gdzieś daleko, zatruwa się świat,w którym i Ty żyjesz. Do swoich potrzeb dostosujesz również przepływ powietrza. Wszystko to spowoduje, że nie potrzeba już nadmiernie dużej ilości ciśnienia.

Producent wyposażył pistolety również w wymienne filtry chroniące dyszę przed zapchaniem – koniec z mozolnym czyszczeniem, rozkładaniem urządzeń na drobne części, aby tylko dostać się do jego wnętrza. Ale tym, co najbardziej powinno zainteresować lakierników, jest innowacyjna technologia HVLP (High Volume Low Pressure), gwarantująca najwydajniejsze natryskiwanie przy zmniejszonym poziomie ciśnienia (jedynie 2 – 3 bar). Dzięki temu, nie ucierpi ani Twoje otoczenie, a przede wszystkim: portfel bo w rezultacie zużyjesz mniej farby i energii elektrycznej.

Dzięki temu, że pistolety natryskowe marki Steinberg Systems są bardzo lekkie (0,65 kg) masz możliwość operowania nimi niczym malarskimi pędzlami, tworząc dzieło niczym sam Vincent van Gogh.

Jeśli potrzebujesz więcej niż jednego pistoletu, zalecamy opcję zestawu wraz z poręczną, aluminiową walizką. Jest lekka i stabilna, co umożliwi pracę w każdym miejscu.

Jak z wraku przypominającego samochód zrobić dzieło sztuki? Zaopatrz swój garaż w profesjonalny sprzęt do malowania i odmień kolory swojego otoczenia z pistoletami natryskowymi Steinberg Systems!