Od dłuższego czasu planowałem wyjazd do Warszawy. Pozostało mi tylko wybrać odpowiedni środek transportu. Nie sądziłem, że sprawi mi to tyle problemów.
Na pewno pociąg odpadał. Nigdy nie lubiłem tego środka lokomocji. Podczas podróży zawsze było mi nie dobrze, więc szczerze wolałem tego unikać.
Lot samolotem w tym przypadku był kompletnie nie opłacalny. W końcu dojazd na lotnisko i bilet samolotowy kosztowały sporo. Taniej podejrzewam wyszło by kupić bilet poza granicę.
Samochód – nie wiem dlaczego, ale boję się jechać w długą podróż. Wiadome, że Warszawa słynie z tego, że są korki i ludzie nie jeżdżą przepisowo.
Nie pozostaje mi nic innego, jak załatwić sobie przewozy autokarowe Warszawa. Bilet kupiony, więc mogę się spakować i ruszyć w podróż. Muszę przyznać, że długo się zastanawiałem co wybrać i teraz mogę odetchnąć z ulgą. Mimo, że może nie jest to najbezpieczniejszy środek lokomocji to nie popieram innym wyborów. Może kiedyś zdecyduje się na daleką podróż samochodem, ale na razie to nie to.