Coraz bardziej popularne jest oklejanie aut, robi się to w celu umieszczenia reklamy na samochodzie, lub tylko po to by zmienić wizerunek swojego auta.
Reklama umieszczona na samochodach dociera do wielu osób, samochód jest idealnym nośnikiem w celu wypromowania danego produktu, wśród dużej liczby odbiorców. Znany jest fakt, że duże firmy, które posiadają jakąkolwiek flotę samochodową, personifikują swoje samochody właśnie poprzez oklejenie ich projektem reklamowym. Takie samochody są charakterystyczne, znacznie wyróżniają się i są zawsze dostrzeżone na drogach.
Niezwykle popularne oklejanie aut Warszawa poleca w każdej firmie marketingowej, która mieści się na terenie Warszawy, te folie okleinowe tworzą dzisiaj prawdziwe dzieła artystyczne. Oklejony samochód to już nie tylko numer telefonu i adres firmy, to wspaniałe i ciekawe rysunki, nawiązujące tematycznie do danej firmy. Wiele samochód, które są w sposób ciekawy oklejone, możemy spotkać na drogach, zawsze zwrócimy na nie uwagę i zainteresuje nas umieszczona na nich reklama.