O firmie

„NOWE TAXI OTWOCK” istnieje na otwockim rynku już od 10 lat i z każdym kolejnym rokiem staramy się podnieść jakość świadczonych przez nas usług, by sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Sumienność, uczciwość i punktualność – oto, na co zwracamy największą uwagę podczas wykonywania zleceń.

Proponujemy Państwu przejazdy komfortowymi samochodami – w naszej ofercie znajdują się wygodne samochody osobowe oraz przestronne vany – wszystkie wyposażone w klimatyzację oraz na Państwa życzenie – w terminale kart płatniczych.

Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi, doświadczonymi kierowcami, którzy cechują się wysoką kulturą osobistą i zaangażowaniem w pracę. Dzięki bardzo dobrej znajomości topografii miasta, powiatu otwockiego i Warszawy jesteśmy w stanie dotrzeć do Państwa w możliwie najkrótszym czasie. Warto podkreślić, że wielu naszych kierowców biegle włada językami obcymi (język angielski, niemiecki, francuski i rosyjski), co umożliwia obsługę zagranicznych gości.

Naszą podstawową dewizą jest zadowolenie naszych Klientów ze świadczonych usług – dlatego dbamy o każdy detal by zapewnić Państwu komfortową i bezpieczną podróż.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.

W razie jakichkolwiek wątpliwości, prosimy kontaktować się z Centralą „NOWE TAXI OTWOCK” – nasze dyspozytorki z chęcią udzielą Państwu wyczerpujących informacji.