Samochód zastępczy specjalnie dla Ciebie
Osoby korzystające z samochodu na co dzień, dla których własny pojazd jest po prostu narzędziem pracy, nie mogą pozwolić sobie na nagłą awarię i narażenie się na problemy z przemieszczaniem się. Bez względu na to czy wymagane jest przeprowadzenie przeglądu technicznego, czy też koniecznej naprawy, warto zadbać o pojazd, który na czas serwisowania będzie służył nam zamiast głównego samochodu.

Obecnie większość firm ubezpieczeniowych oraz renomowanych warsztatów proponuje swoim klientom samochód zastępczy. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które potrzebują auto każdego dnia z powodu wykonywanych obowiązków służbowych. Pojazd można dopasować do własnych potrzeb nie tylko ze względu na rodzaj silnika, ale także wielkość nadwozia oraz dostępnej przestrzeni bagażowej.

Przed oddaniem swojego samochodu do mechanika warto zapoznać się z warunkami współpracy i sprawdzić czy firma proponuje wynajęcie na czas naprawy samochodu zastępczego. To istotny warunek przy wyborze miejsca, do którego oddamy własny pojazd.