PZU samochód zastępczy

Każdy z nas kupując samochód nie myśli o prawdopodobieństwie kolizji, wypadku, awarii, stłuczki czy nawet zwykłego najechania na szkło i przebicia opony. Dlatego też specjaliści z PZU skutecznie wprowadzili do swojej oferty pakiet usług które zagwarantują nam w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia samochód zastępczy.
Czym wyróżnia się PZU samochód zastępczy? Przede wszystkim zapewniają oni auto w taki samym standardzie jak to, którym podróżujemy na co dzień, dzięki czemu komfort i wygoda pozostanie taka sama. Koleją ważną kwestię stanowi fakt, że PZU współpracuje z wieloma wypożyczalniami aut, które cieszą się na rynku nieposzlakowaną opinią.
Jak się zachować w wypadku, gdy potrzebujemy samochodu zastępczego od PZU? Po pierwsze trzeba zadzwonić pod określony numer, dostępny na stronie internetowej PZU w zakładce obsługa klienta lub wysłać sms w treści którego napisać należy POMOC. Następnie czkamy aż specjalista powołany do zajmowania się naszym przypadkiem oddzwoni i poinformuje nas, jakie udogodnienia nam przysługują w wariancie wykupionego przez nas ubezpieczenia. Kolejnym krokiem jest wezwanie lawety czy innego środka pomocowego i zorganizowanie samochodu zastępczego. Ja więc widzimy mechanizm ten, nie jest ani trudny ani skomplikowany.
Należy jednak pamiętać, żeby w momencie podpisywania i wykupowania ubezpieczania, wybrać pakiet bardziej rozwinięty, w którym to prawie zawsze przysługuje nam samochód zastępczy, dzięki czemu unikniemy niepotrzebnych stresów i nerwów.
Jeżeli nadal zastanawiasz się czy opcja ubezpieczenia swojego samochodu w PZU jest Ci potrzebna to przeczytaj ten test jeszcze raz i sam sobie odpowiedz. Pamiętaj, bezpieczeństwo i komfort Twój i Twojej rodziny to kwestie priorytetowe.