Na samochód marki Ferrari nie stać jest każdego z nas, natomiast na przejażdżkę owszem. Podczas różnego typu eventów motoryzacyjnych na zamkniętych torach organizuje się tego typ przejażdżki samochodem marki Ferrari.
Przejażdżka Ferrari może być super prezentem dla osoby lubiącej szybką jazdę. Można przejechać się jako kierowca lub jako pasażer i zamówić dla siebie niezapomnianą pamiątkę, jaką może być film z tej wspaniałej eskapady. Jeżeli przejedziemy się Ferrari poczujemy jak dobrym autem jest ten samochód, a jazda nim jak wspaniałą przygodą.
Zanim usiądziemy jednak za kierownicą tego wspaniałego auta to najpierw musimy zarezerwować dla siebie odpowiedni voucher, potem dostaniemy krótkie szkolenie a następnie wyruszymy na podbój toru super szybkim Ferrari.
Tory rozmieszczone są w różnych miastach, można zdecydować się na jedno okrążenie lub na dwa, na ogół przejazdy organizowane są na obiektach zamkniętych. Wśród zaskakujących prezentów, przejazd Ferrari może być najbardziej interesującym podarunkiem. Adrenalina, której dostarczy nam taki przejazd może być ogromna a same wrażenia z przejażdżki niezapomniane i wspaniałe.
Niektórzy organizatorzy proponują również przejazdy innymi markami samochodów takimi na przykład jak Lamborghini czy Fordem Mustangiem. Od wybranej marki samochodu uzależniona też jest cena.