W dniach 16 i 17 czerwca 2018 zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji na wystawę i targi motoryzacji zabytkowej w EXPO Silesia w Sosnowcu.

Ambasadorem wydarzenia jest Pan Maciej Wisławski – legenda polskiej motoryzacji, który swoją karierę rozpoczynał od startów w 1973 za kierownicą Syreny 104. Głównym prowadzącym całe wydarzenie prowadzącym wydarzenie jest znany z TVN Turbo, Pan Patryk Mikiciuk.

MotoLegends

Idea MotoLegends to integracja pasjonatów zabytkowej motoryzacji, rozwijanie pasji wśród uczestników, propagowanie historycznej wartości wystawianych modeli oraz edukacja historyczna dla najmłodszych pokoleń. Organizatorzy wraz z gośćmi i zaproszonymi stowarzyszeniami zadbają o strefę specjalistów oraz panele dyskusyjne.

Celem MotoLegends jest stworzenie miejsca, w którym zarówno Wystawcy jak i odwiedzający będą mogli znaleźć coś dla siebie. Oprócz wystawy i targów pojazdów zabytkowych, klasycznych i kolekcjonerskich zaplanowane są atrakcje towarzyszące. Jest to idealna forma spędzenia aktywnego weekendu dla rodziny jak i możliwość rozwijania pasji dla pociech już od najmłodszych lat. Całość dopełni strefa targowa, w której będzie możliwość sprzedaży lub zakupu pojazdu. Dodatkowo będzie to okazja do poznania pełnej oferty firm i usług motoryzacyjnych.

CO?

Strefa Specjalisty
Wystawa
Retro giełda
Targi
Atrakcja dla dzieci i dorosłych – konkursy

GDZIE?

EXPO SILESIA Sosnowiec
Braci Mieroszewskich 124, 41-219 Sosnowiec

KIEDY?

16 – 17 Czerwca 2018

WSTĘP

Bilety do nabycia na www.kupbilet.pl/motolegends