OFERTA
Serwis samochodowy w Szczecinie

Auto-Max świadczy usługi z dziedziny elektroniki, elektromechaniki, diagnostyki komputerowej oraz mechaniki pojazdowej. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem komputerowym do diagnostyki i obsługi samochodów wszystkich marek. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami proponowanej przez nas oferty naprawy samochodów.

Specjalizujemy się nie tylko w naprawie aut, ale również naprawie klimatyzacji samochodowej oraz elektromechanice. Jesteśmy fachowcami w swojej branży, mogą Państwo liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie.

Anwalt im Büro Anwalt im Büro

Zakres usług warsztatu samochodowego

• Mechanika samochodowa

• Serwis samochodowy

• Naprawa klimatyzacji samochodowej

• Elektromechanika samochodowa

Jeśli samochód odmówił Państwu posłuszeństwa, zbliża się termin obowiązkowego przeglądu auta lub popsuła się klimatyzacja w najgorętszy dzień lata – prosimy natychmiast kontaktować się z warsztatem Auto – Max!

Mechanika samochodowa

Zajmujemy się kompleksową obsługą pojazdów osobowych i dostawczych w zakresie mechaniki, elektromechaniki i diagnostyki. Wykonujemy usługi takie, jak np.: serwis klimatyzacji, diagnostykę komputerową. Posiadamy specjalistyczny sprzęt i narzędzia, dzięki którym jesteśmy w stanie zdiagnozować oraz naprawić szybko i profesjonalnie każdą usterkę. Inwestowanie w sprzęt diagnostyczny najwyższej klasy daje gwarancję poprawnie wykonanej usługi, a co za tym idzie, także zadowolenie Klienta!

Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta, zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Niezbędne dane znajdą Państwo w zakładce kontaktowej.

Zapraszamy do współpracy!

słowa kluczowe: komputerowa diagnostyka silnika szczecin, auto klima szczecin, serwis klimatyzacji szczecin opinie, klimatyzacja naprawa szczecin, klimatyzacja samochodowa szczecin, naprawa samochodów szczecin, ul szeroka szczecin