Auto serwis w Szczecinie!

Anwalt im Büro Warsztat Auto-Max na rynku usług mechanicznych i elektromechanicznych działa nieprzerwanie od 1991 roku. Od początku istnienia naszej działalności stawiamy na wysoką jakość wykonania usługi, dbanie o terminowe realizowanie zleceń oraz fachowe doradztwo, co procentuje zwiększaniem się grona stałych Klientów.

Bezustannie inwestujemy w rozwój naszej firmy. Zakupujemy nowoczesny sprzęt, zatrudniamy najlepszych fachowców oraz obserwujemy dynamicznie rozwijający się rynek, wprowadzając do naszej oferty innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu cieszymy się niesłabnącym zaufaniem Klientów, którzy wiedzą, że w naszym warsztacie mogą liczyć na kompleksową i szybką pomoc, zarówno w zakresie naprawy aut, jak i naprawy klimatyzacji samochodowej.

Zadowolenie Klienta i rzetelne wykonana usługa to podstawa naszej działalności!

Jeżeli poszukują Państwo profesjonalnego warsztatu, który zapewnia rzetelną naprawę samochodów oraz diagnostykę komputerową, zachęcamy do nawiązania współpracy z firmą Auto-Max. Świadczymy usługi na najwyższym poziomie, dokładając wszelkich starań, aby Klienci byli w pełni zadowoleni z każdego powierzonego nam zlecenia.

W ciągu kilkunastu lat naszej działalności firma zdobyła zaufanie zarówno Klientów indywidualnych, jak i flotowych. Nieustannie dbamy o Zleceniodawców i oferujemy im różnego rodzaju promocje lub rabaty. Wykonujemy szybko, tanio i rzetelnie wszystkie naprawy elektromechaniczne oraz gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę.
Współpraca z nami po prostu się opłaca!

słowa kluczowe: auto max szczecin, auto max, automax szczecin, diagnostyka komputerowa szczecin, diagnostyka komputerowa samochodu szczecin, auto diagnostyka szczecin, mechanika szczecin, mechanik samochodowy szczecin, mechanik szczecin, nabijanie klimatyzacji szczecin