Samochody marki Audi to pojazdy, które nadają posiadaczowi pewien prestiżowy status. Nie każdy może sobie pozwolić na tego typu samochód, który popularnie nazywa się luksusowym. Czy faktycznie są to samochody powszechnie uważane za bezawaryjne i luksusowe?
Audi A8 – flagowy model limuzyny Audi

Wielu fachowców narzeka, że popularna A8 ma jeden spory mankament naprawa abs w tym samochodzie jest czasochłonna przez co droga. Tylko czy sprawia to jakiś problem osobie, która zapłaciła górę pieniędzy za tego typu samochód? Oczywiście, że nie. Każdy kto narzeka na Audi musi sobie zdawać z tego sprawę, że na biednego nie trafiło. Jest to marka tworzona z myślą o ludziach z zasobnym portfelem dla ludzi z zasobnym portfelem! Niestety, jeżeli wydamy oszczędności na samochód marzeń,a później okaże się, że nie mamy na jego naprawę, która też przecież nie przytrafia się co miesiąc, bądźmy szczerzy.

audi abs naprawa – naprawa automatycznych skrzyń biegów

Audi A6 i powszechny problem automatycznych skrzyń biegów

A6, czyli samochód który ma dawać luksus a jednocześnie służyć rodzinie został podobnie jak A8 wyposażony w automatyczną skrzynię biegów, przez co została mu przyklejona łatka, że jest to samochód drogi w utrzymaniu bo naprawa automatycznych skrzyń biegów w tych samochodach kosztuje więcej niż sama wymiana, która jest równie droga. Oczywiście, jest to stek kłamstw wyssanych z palca. Na pewno skrzynia musi kiedyś się zepsuć bo jest to mechaniczna część pojazdu. Jednak ten element potrafi wytrzymać nawet 300 tysięcy kilometrów bez naprawy, która później może i jest droga, ale patrząc jak długą drogę może nas przewieźć kalkuluje się prawda?